Jan 12

Dizaineris Robertas Kalinkinas: „atradau didžiulį džiaugsmą kurti drabužius kasdienai“

 

Pamenu mūsų pirmajį realų projektą - kai nusprendėme atidaryti laikinąją parduotuvę Vilniaus senamiesčio širdyje, Vokiečių gatvėje - tai buvo 2011-ieji. Pamenu pirmas pamokas apie pardavimus ir aptarnavimą. Pirmus gyvai sutiktus klientus. Pirmus savarankiškai parduotus paltus (o kiek džiaugsmo buvo!). Pamenu, kaip, kalbėdami su manimi, žmonės pasakodavo man apie mane, nes nepažindavo ar nežinojo, kad aš ir stoviu prieš juos. Tai buvo nuostabi pradžia.

Vėliau turėjau daug tokių projektų - Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Rygoje, galiausiai - Londone ir Paryžiuje. Ir, žinoma, mūsų pirmoji nuolatinė parduotuvė prekybos centre „Europa“.
 
Po tiek projektų už nugaros, kolegoms išdalintų patarimų apie jų ypatybes, šią žiemą atidarėme naują parduotuvę, kuri tapo atsinaujinusio OUTLET PARK dalimi. Ta dalimi tapo tada, kai dar net nebuvo pastatyti jos pamatai. Ambicinga, didžiausia iki šiol parduotuvė, kurioje pristačiau visiškai naują prekės ženklo kryptį, kurios moto -  TAS PATS AŠ, TIK KITAIP. 
 
Sulaukiu komentarų, kad mano kuriami drabužiai ekstravagantiški, per brangūs. Žinoma, kai siuvu sukneles, kurias rankomis siuvinėja net keli meistrai, jas sunku priderinti kasdienai. Tačiau ypač praėję, 2016-ieji, metai ir per juos įvykę du bene didžiausi bendradarbiavimo projektai - su „Aprangos Galerija“ ir „Audimu“ - parodė man džiaugsmą ir malonumą kurti paprastesnius, prieinamesnius drabužius kasdienai. Ši idėja ir materializavosi mūsų naujoje erdvėje. 
 
Tas pats aš, tik kitaip - tos pačios sudėtingos, dažnai asimetriškos konstrukcijos, aštrūs elementai moteriškame siluete. Tačiau viskas pritaikyta dažnam dėvėjimui - tvarios, ilgaamžės medžiagos, mažiau detalių, priežiūros reikalaujančių siuvinėjimų. Ir kainos, kurios bus prieinamos žymiai didesniam mūsų klienčių ratui. Šioje parduotuvėje esančios kolekcijos bus kuriamos specialiai Lietuvai - mūsų klientėms, kurių dėka Robert Kalinkin per penkerius metus išaugo iki prekės ženklo, kuriuo yra dabar. Nes mūsų pradžia buvo čia, Vilniuje, ir aš to niekada nepamiršiu. 
 
Aplankykit mane čia - naujoje mūsų parduotuvėje „Outlet Park“ centre - ir papasakosiu jums dar daugiau gyvai. Nekantrauju išgirst ir jūsų nuomonę, komentarus, įspūdžius. Kiekvienas atsiliepimas man - labai svarbus. 
 
 
Naujoji Robert Kalinkin parduotuvė išparduotuvių centre „Outlet Park“ - Verkių g. 29, Vilnius
 
Kaip mus rasti: OUTLET PARK PLANAS